O Nas

WITAMY SERDECZNIE NA STRONIE INTERNETOWEJ GABINETU WETERYNARYJNEGO PRZY WĘGIERSKIEJ


"Gabinet Weterynaryjny Przy Węgierskiej" rozpoczął swoją działalność w czerwcu 2015r.

Prowadzony jest przez lek.wet. Annę Porębę.

         Lek.wet. Anna Poręba ukończyła studia weterynaryjne na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwerystetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie w 2012 roku. W czasie studiów praktykowała w kilku klinikach na terenie Poznania, Krakowa i Olsztyna. Po skończeniu studiów rozpoczęła pracę w przychodni weterynaryjnej w Nowym Sączu, gdzie pracowała przez 2 lata. W 2012 roku ukończyła specjalistyczny kurs groomerski w Poznaniu.

       „Jestem osobą ambitną i zależy mi na dobru moich pacjentów o których walczę do końca. Nieustannie dążę do podnoszenia swoich umiejętności biorąc czynnie udział w szkoleniach, konferencjach, warsztatach.
Przyznam prywatnie, że od zawsze kocham zwierzęta. W  domu rodzinnym od kiedy pamiętam były psy, koty, gryzonie… Moim marzeniem jako małej dziewczynki było zostać lekarzem weterynarii i pomagać chorym zwierzętom. Marzenie spełniło się i  skończyłam studia..
        Moja lista marzeń, jest dość długa, dlatego kolejnym z punktów było otwarcie własnego gabinetu. I udało się! Z pomocą rodziców i rodziny od 1 czerwca 2015 roku, przy ulicy Węgierskiej 215 w Nowym Sączu  funkcjonuje „moje dziecko”. Następny punkt na liście, to specjalizowanie się w zakresie chorób psówi kotów….”
Gabinet od strony Carrefoura
15.jpg
© 2015 Gabinet Weterynaryjny Przy Węgierskiej. All Rights Reserved. RKIT

Search